قاطی پاتی

مرجع بلاگر ایران - جدید ترین ها از وبلاگ های پارسی

به قاطی پاتی بزرگترین مرجع بلاگر ایرانی خوش آمدید!
هدف قاطی پاتی این است تا وبلاگ نویسان ایرانی بهتر دیده شوند و سریع تر پیشرفت کنند.

ثبت شکایت

question_answer بازي استراتژي Clash of Clans‏(جنگ قبايل) براي اندرويد

بازي محبوب استراتژي کلش آف کلنز (

Clash of Clans) يک بازي آنلاين فوق العاده جذاب از استوديو بازي سازي Supercell مي باشد که بازي هاي محبوب ديگري همچون Clash Royale و Hay Day و… را نيز منتشر کرده است.


بازي Clash Of Clans با کسب امتياز فوق العاده 4?6 از 5?0 در گوگل پلي توانسته است نظر بيش از 500 ميليون کاربر را در سراسر جهان به خود جلب کند.


کمپاني سوپرسل بصورت مداوم اقدام به ايجاد آپديت هاي متنوع براي بازي خود بخصوص کلش آف کلنز مي کند و به همين دليل شما هيچوقت احساس يکنواختي در اين بازي را نخواهيد داشت.


گيم پلي کلش آف کلنز به شدت سرگرم کننده و اعتياد آور مي باشد و اين بازي براي اجرا نياز به يک اتصال اينترنتي مناسب خواهد داشت.


Clash of Clans


داستان بازي


شما در بازي کلش آف کلنز با دهکده اي مخروبه روبرو هستيد که بايد با گسترش اين دهکده و تربيت نيروهاي تهاجمي و دفاعي از مردم خود دفاع کنيد و بتوانيد با جنگ با ديگر دهکده ها پيروز به خانه برگرديد.


در بازي کلش آف کلنز سه منبع طلا ، اکسير و اکسير سياه براي ساخت و توسعه دهکده مورد استفاده قرار ميگيريد که شما براي جمع آوري آن ها بايد از معادن ويژه استفاده کنيد و آن ها را در مخازن مخصوص نگه داري کنيد، البته ديگر بازيکنان تماما تلاش مي کنند تا منابع ذخيره شده شما را در زماني که در بازي حضور نداريد غارت کنند و شما بايد با کمک ساختمان هاي دفاعي و ديوار ها در برابر حمله دشمنان مقاومت کنيد.


شما نيز براي جمع آوري هر چه بيشتر منابع نياز به حمله به ديگر دهکده ها و غارت منابع آن ها خواهيد داشت.


تمامي ساخت و ساز ها در بازي کلش آف کلنز به کمک کارگر ها انجام ميگيرد که نسبت به سطح ساختمان ها زمان هاي نسبتا زيادي را از کارگران شما خواهد گرفت. البته شما براي افزايش سرعت ساخت ساختمان ها مي توانيد از بوست و يا ساخت فوري به کمک الماس يا همان جم بازي کمک بگيريد.


شما در کلش آف کلنز مي توانيد با کمک منو سمت چپ به گپ و گفتگو با ديگر کاربران اين بازي بپردازيد و با ورود به کلن هاي مختلف به جنگ با ديگران بصورت تيمي با عنوان کلن وار نيز برويد.


شما مي توانيد جديدترين نسخه بازي استراتژي Clash of Clans(کلش آف کلنز) را به صورت کاملا رايگان از 

سايت ليموناپ دانلود کنيد و از ايجاد پيشرفت در دهکده و حفاظت از قبليه خود لذت ببريد.

کلمات کلیدی: بازي ,ها ,کلش ,آف ,کلنز ,مي ,کلش آف ,آف کلنز ,در بازي ,مي توانيد ,را در ,در بازي کلش ,براي جمع آوري ,بازي استراتژي clash

clear_all آخرین مطالب این وبلاگ

clear_all آخرین ارسال ها

keyboard_arrow_up